Skip to content

O nas

Tworzymy zespół specjalistów, dla których praca jest jednocześnie pasją. Leszczyńskie Centrum Weterynaryjne “MISIU” nieprzerwanie od 2011 roku jest miejscem, w którym pomagamy zwierzętom – przede wszystkim psom, kotom, gryzoniom, ale posiadamy również wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia zwierząt egzotycznych.

Nasze gabinety są wyposażone w najwyższej klasy sprzęt USG, rentgen, oraz laboratorium. Wszystkie badania i diagnostykę wykonujemy bezpośrednio w lecznicy, dzięki czemu nasi pacjenci nie są narażeni na dodatkowy stres związany z logistyką.

Praca lekarza weterynarii jest zwieńczeniem naszych marzeń, które zawsze były związane ze zwierzętami. Sami zresztą posiadamy ich sporą gromadkę. Jesteśmy w stanie zrozumieć problemy naszych podopiecznych i wymagania ich właścicieli. Jesteśmy w pełni zaangażowani i poświęceni w niesieniu pomocy medycznej dla Waszych Pupili.

lek. wet. Monika Brzezewskaspecjalista radiolog

Praca lekarza weterynarii jest zwieńczeniem naszych marzeń, które zawsze były związane ze zwierzętami.

weterynarz leszno
leszno weterynarz
lek. wet. Mateusz Brzezewskispecjalista chirurg

Doświadczenie, wiedza, a także dobre podejście i empatia składają się na każdy dzień naszej pracy w centrum weterynaryjnym.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy: 781 376 447

najlepszy weterzynarz leszno
weterynarz leszno
Hanna Habernikgroomer

Zabiegi pielęgnacyjne i fryzjerskie dla zwierząt wpływają na wygląd i wygodę naszych mniejszych przyjaciół. Od 13. lat mam przyjemność przeprowadzać metamorfozy psów.

Nasza misja

Ratujemy zdrowie i życie, ale również prowadzimy działania mające na celu profilaktykę, dobór odpowiedniej diety, działania rehabilitacyjne – słowem, nasze działania obejmują kompleksową pomoc czworonożnym (choć nie tylko) przyjaciołom.

Nieprzerwanie poszerzamy naszą wiedzę diagnostyczną i leczniczą, specjalizujemy się w różnych dziedzinach weterynarii, m.in. w chirurgii weterynaryjnej, radiologii, w chorobach zwierząt egzotycznych. Bierzemy udział w licznych szkoleniach i konferencjach, by aktualizować wiedzę i wciąż poszerzać doświadczenie. 

Współpracujemy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie koło Jarocina (woj. wielkopolskie), fundacjami dla zwierząt,  hodowcami psów i kotów, licznymi laboratoriami weterynaryjnymi, instytucjami naukowymi.

Praca lekarza weterynarii jest zwieńczeniem naszych marzeń, które zawsze były związane ze zwierzętami. Sami jesteśmy właścicielami pokaźnej gromady, dzięki czemy również jesteśmy w stanie zrozumieć problemy naszych podopiecznych i wymagania ich właścicieli.

Twój zwierzak jest naszym pacjentem? Wyślij na adres gabinet.misiu@gmail.com zdjęcie swojego pupila! Zaprosimy go do naszej galerii zdjęć.

 

Play Video